Oferta Atrakcji


Gastronomia


Dla dzieci


Dmuchańce


Dla dorosłych

Mikołajkowe atrakcje

Maszyna do Popcornu

Nasze maszyny do popcornu są wysokiej jakości i nie potrzebują żadnego zasilania zewnętrznego. Te urządzenia można ulokować w każdym dostępnym miejscu. Nasz popcorn to wspaniała przekąska nie tylko na eventach plenerowych, ale i w pomieszczeniach zamkniętych.

wynajmujemy maszynę do produkcji popcornu,popcorn wynajemObsługa maszyny będzie dokładała wszelkich starań, by popcorn był doskonale uprażony i smakował każdemu.
Umożliwiamy również przymocowanie bannerów reklamowych. Jedyne za co płacisz to nasz czas, a nie ilość popcornu!
Nasze urządzenia świetnie się prezentują zarówno na imprezach plenerowych, eventach, jak również imprezach urodzinowych.

popcorn na imprezy firmowe,wynajem stoiska z popcornem

Cena wynajęcia urządzenia zawiera obsługę naszego pracownika oraz wszystkie niezbędne składniki niezbędne w produkcji popcornu (olej, opakowania papierowe, popcorn, sól).
Cechuje nas wysoka jakość produktu i higiena pracy, a co za tym idzie wysokie zadowolenie klientów. Mogą Państwo również wypożyczyć maszynę do waty cukrowej, która będzie świetnym dopełnieniem popcornu.

atrakcje na pokaz filmowy gdzie najlepszy jest popcorn warszawa


Koszt wynajmu maszyny do popcornu :

1h - 250 zł ( każda następna 100 zł )
* podana kwota zawiera podatek VAT,oraz wszystkie niezbędne produkty

popcorn na imprezy dla dzieci,nawet dziecii dorośłi zjedzą wynajem popcornu
TAGI: wynajem popcornu, popcorn warszawa, maszyna do popcornu, maszynka do popcornu, wynajem popcornu warszawa, wypożyczalnia popcornu, wypożyczanie popcornu.