Quady u Ciebie?

Quady to świetna atrakcja na każdej zabawie. W naszej usłudze wynajmujemy je wraz z obsługą. Każdy kierowca dostaje wszelkie instrukcje na temat bezpieczeństwa i obsługi quada. Bezpieczeństwo na pojeździe zapewni nasz instruktor, który może jechać z kierowcą. Jeżeli klient nie będzie chciał zwiedzać publicznych dróg, nie musi mieć prawa jazdy.


wynajem quadów

Na terenie imprezy zawsze wyznaczamy tor jazdy, by zapewnić naszemu klientowi pełne bezpieczeństwo i świetną zabawę. Pojemności quadów od 150cm do 300cm. Na naszych quadach można też jeździć parami, gdyż w ofercie mamy też 2osobowe pojazdy. Jedyne, co musisz robić to dodawać gazu i hamować, ponieważ pojazdy zaopatrzone są w automatyczną skrzynię biegów.


Wynajem quadów – wspaniały pomysł na każdą imprezę!

quad do wynajęcia

 

Dla zaawansowanych posiadamy też quady jednoosobowe z automatyczną skrzynią biegów. Jeśli jesteś bardzo początkujący możemy zmniejszyć moc maszyny, by zapewnić Ci większe bezpieczeństwo. Każdy może spróbować, nawet bardzo początkujący kaskader! 


quady warszawa wynajem

Koszt wynajmu Quada :


Quad 4×4 280 zł – 1h ( każda następna 120 zł )

* podana kwota zawiera paliwo, oraz podatek VAT

*wynajem z instruktorem

TAGI: wynajem quadów, quady warszawa, wypożyczanie quadów,quad warszawa, wynajem quadów warszawa, wynajem kładów, wynajem kladow,wypożyczalnia quadów, wynajem quad warszawa.


Oceny
4,5/5 245 Klienci zadowoleni